Kaldewei Vaio Star 961 vana 170x80 cm, celoplošný Antislip, otvory pro madla, bílá (234134010001)
Kód: M37997Detailní popis produktu
Obdélníková vana Vaio Star
- model: 961
- barva: bílá
- materiál: smaltovaná ocel
- s celoplošnou povrchovou úpravou Antislip
- objem: 215 l
- rozměr: 170x80x42 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- odpadový otvor na straně
- průměr odpadu: 52 mm
- s otvory pro montáž madel
- integrované opěrky paží
- obdélníkový vnější tvar
- jednomístná
Vanové nožičky, madla a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 4001112467671 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Vaio Star |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Objem: | 215 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
