Kaldewei Vaio Set Star 957 obdélníková vana 160x70 cm, s otvory pro madla, celoplošný Antislip, Perl-Effekt, bílá (233734013001)
Kód: M37960Detailní popis produktu
Vana Kaldewei VAIO SET STAR, model č. 957, bez madel pro úchop
- obdélníkový vnější tvar
- kombinovaná vana se zvýrazněným prostorem pro sprchování
- s otvory pro montáž madel
- integrované opěrky paží
- s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- s protiskluzovou úpravou celoplošný Antislip
- barva bílá
- délka 1600 mm
- šířka 700 mm
- hloubka 430 mm
- objem 100 l
- hmotnost: 46 kg
- smaltovaná ocel 3,5 mm
- jednomístná
- odpadový otvor na straně
- povrch odolný proti nárazům, poškrábání a otěru, stálobarevný, a odolný proti kyselinám podle DIN EN ISO 28706-1, třída AA
Vanové nožičky, madla a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 45.3 kg |
| EAN: | 4001112573259 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Vaio Set Star |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 160 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 100 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
