Kaldewei Vaio Set Star 955 obdélníková vana 170x75 cm, s otvory pro madla, Perl-Effekt, bílá (233500013001)
Kód: M37934Detailní popis produktu
Vany společnosti Kaldewei jsou vyrobené v Německu, z vysoce odolného materiálu. Jedná se o kombinaci oceli a skla, která vyniká svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Díky chemickému a tepelnému zatížení nabízí skvělý vzhled.
Specifikace
- model: 955 s otvory pro montáž madel
- rozměr: 170x75x43 cm (d-š-h)
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- objem: 134 l
- barva: bílá s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- kombinovaná vana se zvýrazněným prostorem pro sprchování
- integrované opěrky paží
- odpad v oblasti nohou, průměr 52 mm
Vanové nožičky, vanový sifon a madla nejsou součástí dodávky, je třeba objednat samostatně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 49.6 kg |
| EAN: | 4001112465547 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Vaio Set Star |
| Speciální povrchová úprava: | pro snadnou údržbu |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 134 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
