Kaldewei Vaio Set Star 945 vana 170x70 cm, otvory pro madla, celoplošný Antislip, bílá (234534010001)
Kód: M37848Detailní popis produktu
Obdélníková vana Vaio Set Star 945
- model: 945
- barva: bílá
- materiál: smaltovaná ocel
- s celoplošnou protiskluzovou ochranou Antislip
- objem: 171 l
- rozměr: 170x70x43 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- odpad v oblasti nohou, průměr 52 mm
- s otvory pro montáž madel
- obdélníkový vnější tvar
- jednomístná s integrovanými opěrkami paží
- kombinovaná vana se zvýrazněným prostorem pro sprchování
Vanové nožičky, madla a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 47 kg |
| EAN: | 4001112775066 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Vaio Set Star |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 171 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
