Kaldewei Vaio Set 956 obdélníková vana 160x70 cm, celoplošný Antislip, Perl-Effekt, bílá (233634013001)
Kód: M37948Detailní popis produktu
Vany společnosti Kaldewei jsou vyrobené v Německu, z vysoce odolného materiálu. Jedná se o kombinaci oceli a skla, která vyniká svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Díky chemickému a tepelnému zatížení nabízí skvělý vzhled.
Specifikace
- model: 956
- s celoplošnou protiskluzovou ochranou Antislip
- rozměr: 160x70x43 cm (d-š-h)
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- objem: 96 l
- barva: bílá s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- kombinovaná vana se zvýrazněným prostorem pro sprchování
- integrované opěrky paží
- odpad v oblasti nohou, průměr 52 mm
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky, je třeba objednat samostatně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 45.3 kg |
| EAN: | 4001112556566 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Vaio Set |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 160 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 96 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
