Kaldewei Vaio Duo Oval 951 oválná vana 180x80 cm, celoplošný Antislip, bílá (233134010001)
Kód: M37896Detailní popis produktu
Vany společnosti Kaldewei jsou vyrobené v Německu, z vysoce odolného materiálu. Jedná se o kombinaci oceli a skla, která vyniká svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Díky chemickému a tepelnému zatížení nabízí skvělý vzhled.
Specifikace
- model: 951
- s celoplošnou protiskluzovou ochranou Antislip
- rozměr: 180x80x43 cm (d-š-h)
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- objem: 155 l
- barva: bílá
- oválný vnitřní tvar se zabudovanými loketními opěrkami
- dvě identické zádové části
- středový odpad, průměr 52 mm
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky, je třeba objednat samostatně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oválné a kulaté vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 50.1 kg |
| EAN: | 4001112559598 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Vaio Duo Oval |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | oválná |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 155 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
