Kaldewei Vaio Duo 950 vana 180x80 cm, otvory pro madla, bílá (233010110001)
Kód: M37884Detailní popis produktu
Obdélníková vana Vaio Duo
- model: 950
- barva: bílá
- materiál: smaltovaná ocel
- objem: 225 l
- rozměr: 180 x 80 x 43 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- středový odpad, průměr 52 mm
- obdélníkový vnější tvar
- s otvory pro madla
- integrované opěrky paží
- dvě identické zádové části
- dvoumístná
Vanové nožičky, madla a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 53.2 kg |
| EAN: | 4001112875797 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Vaio Duo |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 225 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
