Kaldewei Vaio Duo 6 952 vana 210x80 cm, celoplošný Antislip, bílá (233234010001)
Kód: M37902Detailní popis produktu
Šestiúhelníková vana Vaio Duo 6
- model: 952
- barva: bílá
- materiál: smaltovaná ocel
- s celoplošnou protiskluzovou ochranou Antislip
- objem: 225 l
- rozměr: 210 x 80 x 43 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- středový odpad, průměr 52 mm
- integrované opěrky paží
- dvě identické zádové části
- dvoumístná
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Speciální vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 50.4 kg |
| EAN: | 4001112587539 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Vaio Duo 6 |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | šestiúhelníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 210 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 225 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
