Kaldewei Vaio 6 Star 959 vana 190x90 cm, s otvory pro madla, Antislip, bílá (233930000001)
Kód: M37972Detailní popis produktu
Vana Kaldewei VAIO 6 Star, model č. 959, bez madel pro úchop
- šestiúhelníkový vnější tvar
- velkorysá šířka
- s otvory pro montáž madel
- integrované opěrky paží
- s protiskluzovou úpravou Antislip
- barva bílá
- délka 1900 mm
- šířka 900 mm
- hloubka 430 mm
- objem 145 l
- hmotnost: 48 kg
- smaltovaná ocel 3,5 mm
- jednomístná
- odpadový otvor u nohou
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Speciální vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 47.3 kg |
| EAN: | 4001112603246 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Vaio 6 Star |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | šestiúhelníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 190 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 145 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
