Kaldewei Superplan 390-2 čtvercová sprchová vanička 90x90 cm, celoplošný Antislip, polystyrénový nosič, bílá (446935040001)
Kód: M35503Detailní popis produktu
Sprchová vanička Kaldewei SUPERPLAN, smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm, model č. 390-2, 90 x 90 x 2,5 cm, s polystyrénovým nosičem, hmotnost: 22 kg, barva: bílá, vnější tvar: čtvercový, sjízdný pro invalidní vozíky, odtok: O 9 cm
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Série SUPERPLANMéně je více... Platnost této věty sprchové vaničky Kaldewei SUPERPLAN účinně dokládají. S hloubkou pouhých 2,5 cm jsou tyto mimořádně kvalitní ocelové vaničky extrémně ploché, a tedy nejlépe vhodné pro bezbariérovou instalaci v rovině podlahy. Se svým elegantním designem činí z každodenního sprchování exkluzivní zážitek. Díky bohaté nabídce dostupných rozměrů lze sprchovou vaničku Kaldewei SUPERPLAN bez námahy integrovat do každého koupelnového prostoru.
Řada AVANTGARDE:Avantgarde klade důraz především na eleganci a propojení nejlepších materiálů s tvary, které hledí do budoucnosti. Naše nabídka řady Avantgarde splní i nejnáročnější požadavky. Nechte se inspirovat našimi dokonalými řešeními, které z vaší koupelny vytvoří váš osobní podpis.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 23.57 kg |
| EAN: | 4001112460375 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Superplan |
| Tvar vaničky: | čtvercové |
| Vybavení: | bez sifonu |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Hloubka: | 3,2 cm |
| Délka: | 90 cm |
| Šířka: | 90 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
