Kaldewei Silenio 678 vana 19x9x43,5 cm bílá (267800010001)
Kód: M66682Detailní popis produktu
Vana Kaldewei Silenio
- model: 678
- barva: bílá
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- objem: 188 l
- rozměr: 180x80x43,5 cm (d-š-h
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- odpad uprostřed, průměr 52 mm
- obdélníkový vnější tvar
- dvoumístná
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky, je třeba objednat samostatně.
- vana se plynule a harmonicky integruje do vaší koupelny
- ergonomicky plynoucí vnitřní tvar zve k uvolňující koupeli
- všestranná pro všechny montážní situace
- v nabídce také s madlem
- koupání ve dvou: dvě identické zádové opěrky a středový odpad
- ze smaltované oceli KALDEWEI
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 56.1 kg |
| EAN: | 4001112960325 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Silenio |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 190 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 43,5 cm |
| Objem: | 188 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
