Kaldewei Saniform V1 Star 362-1 obdélníková vana 160x70 cm, bílá (192100010001)
Kód: M35357Detailní popis produktu
Kaldewei SANIFORM V1 362-1, bez madel pro zachycení
- varianta 1
- obdélníková vana, vestavěná
- bez madel
- bez povrchové úpravy
- řada: Advantage
- barva: bílá
- délka: 160 cm
- šířka: 70 cm
- hloubka: 41 cm
- materiál: smalt. ocel 3,5 mm
- odpad v nožní části, průměr 52 mm
- s kulatým přepadem
- váha: 46 kg
- užitečný objem: 93 l
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky, je třeba objednat zvlášť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 39.1 kg |
| EAN: | 4001112213292 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Saniform V1 Star |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 160 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 41 cm |
| Objem: | 93 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
