Kaldewei Saniform V1 Star 332 obdélníková vana 160x70 cm, s otvory pro madla, Perl-Effekt, bílá (134100013001)
Kód: M35264Detailní popis produktu
Vana Kaldewei SANIFORM V2 STAR
- model: 332, varianta 2
- s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- barva: bílá
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- objem: 93 l
- rozměr: 160x70x41 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- odpad v nožní části, průměr 52 mm
- obdélníkový vnější tvar
- s otvory pro montáž madel
- jednomístná
Vanové nožičky, madla a vanový sifon nejsou součástí dodávky, je třeba objednat samostatně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 40.1 kg |
| EAN: | 4001112589809 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Saniform V1 Star |
| Speciální povrchová úprava: | pro snadnou údržbu |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 160 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 41 cm |
| Objem: | 93 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
