Kaldewei Saniform Plus 366 obdélníková vana 140x75 cm, Antislip, Perl-Effekt, bílá (113730003001)
Kód: M35397Detailní popis produktu
Série Kaldewei Saniform Plus
Série Saniform Plus nabízí klasickou anatomickou vanu s odtokem umístěným v nožní části. Jednomístné vany se zvláště širokou zádovou oblastí a ergonomickým tvarem vytvoří znamenitý obraz v každé koupelně. Existují tvary, který nelze odmyslet od všedního dne a mezi ně patří i vany ze série Saniform Plus.
Kaldewei smaltovaná ocel
Vana je vyrobena z KALDEWEI smaltované oceli, která v sobě kombinuje dva přírodní materiály pevnou ocel a odolné sklo, jejichž spojením vzniká ideální materiál pro výrobu sanitárního vybavení (ocelová deska 2,9 mm + 3x vrstva smaltu 0,2 mm). Takto vzniklé výrobky z kombinace přírodních materiálu skla a oceli se vyznačují svou dlouhou životností a příjemnými užitnými vlastnostmi. Ocel dodá výrobkům pevnost a robustnost, zatímco skleněný smalt ochrání výrobky před chemickým a tepelným zatížením a dodá jim vynikající vzhled.
Kaldewei Perl-Effekt
Výrobky jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou KALDEWEI Perl-Effekt nabývají hydrofobních vlastností, které usnadňují čistění a zvyšují hygienický standard koupelny.
Kaldewei Antislip
KALDEWEI Antislip je povrchová úprava zajišťující dobrou stabilitu a eliminující možnost uklouznutí během používání koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli.
Sada noh a odpadová souprava nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v Souvisejících produktech.
Vlastnosti:
- Rozměry: 140x75x48 cm
- Objem: 110 l
- Barva: bílá
- Materiál: smaltovaná ocel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 41.4 kg |
| EAN: | 4001112626283 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Saniform Plus |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 140 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Objem: | 110 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
