Kaldewei Puro Star 699 obdélníková vana 190x90 cm, s otvory pro madla, boční přepad, Antislip, Perl-Effekt, bílá (259930003001)
Kód: M36928Detailní popis produktu
Obdélníková vana Puro
- model: 699
- barva: bílá
- materiál: smaltovaná ocel
- s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- s protiskluzovou úpravou Antislip
- objem: 270 l
- rozměr: 190x90x42 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- boční přepad, odpad v oblasti nohou
- průměr odpadu: 52 mm
- s montážními otvory pro namontování madel
- obdélníkový vnější tvar
- jednomístná
Vanové nožičky, madla a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 65.1 kg |
| EAN: | 4001112883983 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Puro Star |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 190 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Objem: | 270 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
