Kaldewei Puro Star 694 obdélníková vana 170x80 cm, otvory pro madla, přepad na opačné straně, bílá (259423000001)
Kód: M36906Detailní popis produktu
Vana Kaldewei PURO, smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm, model č. 694, 170 x 80 x 42 cm, hmotnost: 53 kg, barva: bílá, obdélníkový vnější tvar, jednomístná, s montážními otvory pro namontování madel, elegantní puristická madla (typ A), odpad v nožní části.
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Série PURO/PURO STAROmezení všech prvků na podstatné je jedním ze základních principů moderní architektury a architektury interiérů. Zřetelný a puristický design vany PURO tento přístup následuje. Jako jednomístná vana plní přání kvalitního, avšak přesto zaplatitelného designu. PURO má zvláště velkorysou délku dna pro mimořádně vysoký komfort při koupání.
Řada AMBIENTE:Ambiente nabízí nezvykle širokou paletu možností, jak do vaší koupelny přivést více vyjímečnosti a krásy. Bez ohledu na to, který model si zvolíte, vaše vana bude vždy zářit osobitostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 52.6 kg |
| EAN: | 4001112876756 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Puro Star |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Objem: | 210 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
