Kaldewei Puro Star 686 vana 160x70 cm, otvory pro madla, Perl-Effekt, Antislip, bílá (258630003001)
Kód: M36854Detailní popis produktu
Obdélníková vana Puro Star 686
- model: 686
- barva: bílá s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- materiál: smaltovaná ocel
- s protiskluzovou ochranou Antislip
- objem: 175 l
- rozměr: 160x70x42 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- odtok v oblasti nohou, průměr: 52 mm
- přepad na boku
- s otvory pro montáž madel
- obdélníkový vnější tvar
- jednomístná
Vanové nožičky, madla a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 45.2 kg |
| EAN: | 4001112868713 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Puro Star |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 160 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Objem: | 175 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
