Kaldewei Puro Set Wide 668 vana 170x75x39 cm, levá, celoplošný Antislip, Perl-Effekt, bílá (261134013001)
Kód: M79368Detailní popis produktu
Obdélníková vana Puro Set Wide
- model: 668
- umístění: levá
- barva: bílá
- materiál: smaltovaná ocel
- s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- s protiskluzovou úpravou Antislip
- celkový objem: 163 l
- rozměr: 170x75x39 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- boční přepad, odpad uprostřed
- průměr odpadu: 52 mm
- obdélníkový vnější tvar
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
- jedinečná koupací vana, která důmyslně spojuje rozličná přání v jednom modelu
- vhodná jak pro koupání, tak pro sprchování
- puristická obdélníková vana s rovnými liniemi a minimálním vnějším poloměrem
- symetrický půvab díky středovému odtoku a přepadu
- skvěle se hodí k umyvadlům PURO
- jednostranná zádová opěrka k sezení nebo uvolněnému ležení při koupání
- prostor pro sprchování s velkorysou plochou pro stání díky strmým bočním stěnám a díky středovému odtoku bez rušivých bariér
- snížená hloubka vany umožňuje pohodlný vstup i výstup jakož i úsporu vody při koupání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 4055761092258 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Puro Set Wide |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování,rohová levá |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 39 cm |
| Objem: | 93 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
