Kaldewei Puro Next Combi 1436 vana 180x80 cm, Perl-Effekt, celoplošný antislip, alpská bílá (143634013001)
Kód: M191290Detailní popis produktu
Úspěšná řada KALDEWEI PURO NEXT po moderním faceliftu zaujme elegantním designem a maximálním komfortem. Zvláštností je plochý okraj vany. PURO NEXT COMBI spojuje koupání a sprchování v jednom výrobku a je ideální pro malé koupelny. Velkorysá rovná podlahová plocha nabízí pohodlí při sprchování, zatímco centrálně umístěný odtok zajišťuje pohodlnou vstupní výšku a dostatek volnosti pohybu.
Technické informace:
- Rozměr: 180x80x42
- Materiál: Smaltovaná ocel
- Spojení koupání a sprchování v jednomvýrobku - ideální pro malé koupelny
- Mírně skloněné zádové opěrky s komfortní krčnízónou zaručují pohodlnou polohu ve vaně
- Velkorysá, rovná plocha dna probezpečné stání při sprchování
- Obzvláště plochý okraj vany zajišťuje harmonickéa plynulé začlenění do koupelny
- Snadno udržovatelný a odolný povrch z glazované oceli
- S dodatečnou úpravou ANTISLIP pro optimální bezpečí při našlapování
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 56.9 kg |
| EAN: | 4063728892346 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Puro Next Combi |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Objem: | 170 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
