Kaldewei Puro Duo 664 obdélníková vana 180x80 cm, Antislip, Perl-Effekt, bílá (266430003001)
Kód: M55160Detailní popis produktu
Obdélníková vana Puro Duo
- model: 664
- barva: bílá
- materiál: smaltovaná ocel
- s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- s protiskluzovou úpravou Antislip
- objem: 235 l
- rozměr: 180x80x42 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- boční přepad, odpad uprostřed
- průměr odpadu: 52 mm
- obdélníkový vnější tvar
- dvoumístná
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 54.4 kg |
| EAN: | 4001112921937 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Puro Duo |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Objem: | 235 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
