Kaldewei Puro Duo 663 obdélníková vana 170x75 cm, Antislip, Perl-Effekt, bílá (266330003001)
Kód: M55153Detailní popis produktu
Obdélníková vana Puro Duo
- model: 663
- barva: bílá
- materiál: smaltovaná ocel
- s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- s protiskluzovou úpravou Antislip
- objem: 192 l
- rozměr: 170x75x42 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- boční přepad, odpad uprostřed
- průměr odpadu: 52 mm
- obdélníkový vnější tvar
- dvoumístná
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 48 kg |
| EAN: | 4001112918487 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Puro Duo |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Objem: | 192 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
