Kaldewei Puro 692 obdélníková vana 170x80 cm, Antislip, bílá (259230000001)
Kód: M36890Detailní popis produktu
Obdélníková vana Puro, bez madel
- model: 692
- barva: bílá
- materiál: smaltovaná ocel
- s protiskluzovou úpravou Antislip
- objem: 210 l
- rozměr: 170x80x42 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- boční přepad, odpad v oblasti nohou
- průměr odpadu: 52 mm
- obdélníkový vnější tvar
- jednomístná
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 52.6 kg |
| EAN: | 4001112715659 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Puro |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Objem: | 140 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
