Kaldewei Puro 656 vana 170x75 cm, Perl-Effekt, celoplošný Antislip, bílá (256634013001)
Kód: M36743Detailní popis produktu
Obdélníková vana Puro 656
- model: 656
- barva: bílá s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- materiál: smaltovaná ocel
- s celoplošnou protiskluzovou ochranou Antislip
- objem: 207 l
- rozměr: 170x75x42 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- odpad v oblasti nohou, průměr 52 mm
- obdélníkový vnější tvar
- jednomístná
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 51.2 kg |
| EAN: | 4001112760154 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Puro |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 42 cm |
| Objem: | 207 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
