Kaldewei Plaza Duo 190 asymetrická vana, pravá, 180x120 cm, Perl-Effekt, bílá (237000013001)
Kód: M35082Detailní popis produktu
Asymetrická vana Plaza Duo 190, pravá varianta
- barva: bílá s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- materiál: smaltovaná ocel
- objem: 273 l
- rozměr: 1800 x 1200/800 x 43 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- odpad u nohou
- oválný vnitřní tvar
- bez madel pro úchop
- dvoumístná
- bez noh k vaně
- s kulatým přepadem
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 66.1 kg |
| EAN: | 4001112655290 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Plaza Duo |
| Speciální povrchová úprava: | pro snadnou údržbu |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | asymetrická |
| Umístění: | rohová pravá |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 273 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
