Kaldewei Meisterstück Centro Duo 1 1137 asymetrická vana 180x80x47 cm, pravá, Perl-Effekt, bílá (201040403001)
Kód: M71565Detailní popis produktu
Série Kaldewei Meisterstück Centro Duo 1:
Série koupelnových van Kaldewei Meisterstück Centro Duo 1 koncepčně spadá k tomu nejlepšímu z portfolia značky Kaldewei. Precizně navržený design, ve spojení s trvanlivostí a vysokou estetickou kvalitou smaltovaného povrchu je zárukou těch nejdokonalejších zážitků, které můžete při koupání prožít. Vany série Centro Duo 1 navozují pocit útulnosti a vybízí ke koupání ve dvou, díky chytře umístěnému odtoku uprostřed. Umístěte svou vanu chytře do rohu koupelny a využijte tak efektivně veškerý dostupný prostor.
Kaldewei smaltovaná ocel
Vana je vyrobena z KALDEWEI smaltované oceli, která v sobě kombinuje dva přírodní materiály pevnou ocel a odolné sklo, jejichž spojením vzniká ideální materiál pro výrobu sanitárního vybavení (ocelová deska 2,9 mm + 3x vrstva smaltu 0,2 mm). Takto vzniklé výrobky z kombinace přírodních materiálu skla a oceli se vyznačují svou dlouhou životností a příjemnými užitnými vlastnostmi. Ocel dodá výrobkům pevnost a robustnost, zatímco skleněný smalt ochrání výrobky před chemickým a tepelným zatížením a dodá jim vynikající vzhled.
Kaldewei Perl-Effekt
Výrobky jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou KALDEWEI Perl-Effekt nabývají hydrofobních vlastností, které usnadňují čistění a zvyšují hygienický standard koupelny.
Kaldewei Antislip
KALDEWEI Antislip je povrchová úprava zajišťující dobrou stabilitu a eliminující možnost uklouznutí během používání koupacích van a sprchových vaniček ze smaltované oceli.
Odtoková souprava s napouštěním je součástí dodávky. Vanové nohy nejsou standardní součástí dodávky a je nutno je dokoupit zvlášť. Kompatibilní modely naleznete v Souvisejících produktech.
Vlastnosti:
- Provedení: pravé
- Rozměry: 180x80 cm
- Barva: bílá
- Materiál: smaltovaná ocel
- Smaltovaný kryt odtoku, integrovaný do dna vany, smaltovaná krytka ovládání
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 110 kg |
| EAN: | 4001112980248 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Meisterstück Centro Duo 1 |
| Speciální povrchová úprava: | pro snadnou údržbu |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Vybavení: | včetně krycího panelu,včetně sifonu |
| Tvar vany: | asymetrická |
| Umístění: | rohová pravá |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Objem: | 195 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
