Kaldewei Ellipso Duo Oval 232 vana 190x100 cm, Antislip, bílá (286230000001)
Kód: M35114Detailní popis produktu
Vany Ellipso Duo Oval slibují bezpečí a komfort. Do kulata tvarovaná partie pro ramena a precizně ubíhající boční stěny tvoří velkorysý prostor, který zve k uvolňující koupeli jak samotného člověka, tak i ve dvou. Vany společnosti Kaldewei jsou vyrobené v Německu, z vysoce odolného materiálu. Jedná se o kombinaci oceli a skla, která vyniká svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Díky chemickému a tepelnému zatížení nabízí skvělý vzhled.
Specifikace
- model: 232 s antislipem
- rozměr: 190x100x45 cm (d-š-h)
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- hmotnost: 55 kg
- objem: 214 l
- barva: bílá
- oválný vnitřní tvar
- dvě identické zádové části
- středový odpad, průměr 52 mm
- smaltovaný kryt přepadu v barvě vany
Vanové nožičky a sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oválné a kulaté vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 54.6 kg |
| EAN: | 4001112823163 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Ellipso Duo Oval |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | oválná |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 190 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Objem: | 214 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
