Kaldewei Ellipso Duo 230 vana 190x100 cm, Antislip, Perl-Effekt, bílá (286030003001)
Kód: M35105Detailní popis produktu
Vana Ellipso Duo
- model: 230 s antislipem
- rozměr: 190x100x45 cm (d-š-h)
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- hmotnost: 59 kg
- objem: 214 l
- barva: bílá s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- oválný vnitřní tvar
- dvě identické zádové části
- středový odpad, průměr 52 mm
- smaltovaný kryt přepadu v barvě vany
Vanové nožičky a sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 58.7 kg |
| EAN: | 4001112823156 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Ellipso Duo |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 190 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Objem: | 214 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
