Kaldewei Dyna Set Star 627 obdélníková vana 160x70 cm, s otvory pro madla, Perl-Effekt, bílá (226900013001)
Kód: M36705Detailní popis produktu
Vana Kaldewei Dyna Set, model č. 627, s otvory pro madla
- kombinovaná vana se zvýrazněným prostorem pro sprchování
- obdélníkový vnější tvar
- bez protiskluzové ochrany
- barva bílá s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- objem 192 l
- délka 160 cm
- šířka 70 cm
- hloubka 43 cm
- materiál smalt. ocel 3,5 mm
- odpad v nožní části, průměr 52 mm
- s kulatým přepadem
- jednomístná
Vanové nožičky, madla a vanový sifon nejsou součástí dodávky, je třeba objednat zvlášť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 46 kg |
| EAN: | 4001112370810 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Dyna Set Star |
| Speciální povrchová úprava: | pro snadnou údržbu |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 160 cm |
| Šířka: | 70 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 122 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
