Kaldewei Dyna Set Star 625 obdélníková vana 150x75 cm, s otvory pro madla, bílá - vana, Antislip, Perl-Effekt, otvory pro madla (226730003001)
Kód: M36694Detailní popis produktu
Vana Kaldewei DYNA SET STAR, smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
+/- 0,14 mm, model č. 625, 150 x 75 x 43 cm, hmotnost: 45 kg, barva: bílá, obdélníkový vnější tvar, s otvory pro montáž madel, kombinovaná vana se zvýrazněným prostorem pro sprchování, jednomístná, odpad v nožní části.
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Série DYNA SETDYNA SET je kombinovaná vana, která se hodí stejně ke koupání i ke sprchování. Široká, rovná plocha pro stání přitom podporuje velkorysost této kompaktní vany. Rovněž čtyři různé rozměry zajišťují individuální komfort.
Řada AMBIENTE:Ambiente nabízí nezvykle širokou paletu možností, jak do vaší koupelny přivést více vyjímečnosti a krásy. Bez ohledu na to, který model si zvolíte, vaše vana bude vždy zářit osobitostí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 44.75 kg |
| EAN: | 4001112408407 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Dyna Set Star |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 150 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 133 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
