Kaldewei Dyna Set Star 623 vana 180x80 cm, s otvory pro madla, celoplošný Antislip, bílá (226534010001)
Kód: M36680Detailní popis produktu
Obdélníková vana Kaldewei Dyna Set Star
- model: 623
- s protiskluzovou úpravou celoplošný Antislip
- barva: bílá
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- objem: 239 l
- rozměr: 180x80x43 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- odpad v nožní části, průměr 52 mm
- s otvory pro montáž madel
- obdélníkový vnější tvar
- kombinovaná vana se zvýrazněným prostorem pro sprchování
- jednomístná
Vanové nožičky, madla a vanový sifon nejsou součástí dodávky, je třeba objednat samostatně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 67.5 kg |
| EAN: | 4001112353691 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Dyna Set Star |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Vybavení: | s otvory pro madla |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 239 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
