Kaldewei Dyna Set 624 obdélníková vana 150x75 cm, celoplošný Antislip, bílá (226634010001)
Kód: M36686Detailní popis produktu
Vana Kaldewei DYNA SET, model č. 624, bez madel pro úchop
- obdélníkový vnější tvar
- bez madel
- s protiskluzovou úpravou celoplošný Antislip
- barva bílá
- délka 150 cm
- šířka 75 cm
- hloubka 43 cm
- materiál smalt. ocel 3,5 mm
- odpad v nožní části, průměr 52 mm
- s kulatým přepadem
- váha 45 kg
- objem 133 l
- kombinovaná vana se zvýrazněným prostorem pro sprchování
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky, je třeba objednat zvlášť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 44.75 kg |
| EAN: | 4001112452004 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Dyna Set |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 150 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 133 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
