Kaldewei Dyna Set 622 obdélníková vana 180x80 cm, Antislip, Perl-Effekt, bílá (226430003001)
Kód: M36676Detailní popis produktu
Vana Kaldewei DYNA SET, model č. 622, bez madel pro úchop
- obdélníkový vnější tvar
- bez madel
- s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- s protiskluzovou úpravou Antislip
- barva bílá
- délka 180 cm
- šířka 80 cm
- hloubka 43 cm
- materiál smalt. ocel 3,5 mm
- odpad v nožní části, průměr 52 mm
- s kulatým přepadem
- váha 68 kg
- objem 169 l
- kombinovaná vana se zvýrazněným prostorem pro sprchování
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky, je třeba objednat zvlášť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 67.5 kg |
| EAN: | 4001112372357 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Dyna Set |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 169 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
