Kaldewei Dyna Set 620 obdélníková vana 170x75 cm, bílá (226100010001)
Kód: M36660Detailní popis produktu
Vana Kaldewei DYNA SET, model č. 620, bez madel pro úchop
- obdélníkový vnější tvar
- bez madel
- bez povrchové úpravy
- barva bílá
- délka 170 cm
- šířka 75 cm
- hloubka 43 cm
- materiál smalt. ocel 3,5 mm
- odpad v nožní části, průměr 52 mm
- s kulatým přepadem
- váha 53 kg
- kombinovaná vana se zvýrazněným prostorem pro sprchování
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky, je třeba objednat zvlášť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 52.6 kg |
| EAN: | 4001112123096 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Dyna Set |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | na straně |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 169 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
