Kaldewei Duschplan 392-2 čtvercová sprchová vanička 100x100 cm, Antislip, Perl-Effekt, polystyrénový nosič, bílá (440235003001)
Kód: M35526Detailní popis produktu
Sprchové vaničky Kaldewei Duschplan jsou k dostání v obdélníkovém nebo čtvercovém tvaru. Vyznačují se moderním nadčasovým designem a hloubkou pouhých 6,5 cm. Lze snadno instalovat do každé koupelny. K výrobě je použita smaltovaná ocel.
Specifikace
- model: 392-2 s antislipem
- rozměr: 100 x 100 x 6,5 cm (d-š-h)
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- hmotnost: 28 kg
- barva: bílá s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- vnější tvar: čtvercový
- odtok: průměr 9 cm
- polystyrénový nosič
- vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 30.33 kg |
| EAN: | 4001112457146 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Duschplan |
| Tvar vaničky: | čtvercové |
| Vybavení: | podpěry nutné dokoupit zvlášť,bez sifonu |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Hloubka: | 6,5 cm |
| Délka: | 100 cm |
| Šířka: | 100 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
