Kaldewei Conoflat 861-2 obdélníková sprchová vanička 100x160 cm, Antislip, polystyrénový nosič, bílá (467735000001)
Kód: M37699Detailní popis produktu
Kaldewei CONOFLAT 861-1 sprchová vanička 100 x 160 x 2,3 cm
Řada: Avantgarde
Barva: bílá
Délka: 100 cm
Šířka: 160 cm
Hloubka: 2,3 cm
Materiál: smalt. ocel 3,5 mm
Průměr odpadního otvoru: 120 mm
Váha: 41 kg
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Série CONOFLATCONOFLAT nabízí extrémně plochý design bez hrany přes níž by bylo možné zakopnout. Smaltovaný kryt odtoku zapadá zcela bez přechodu do povrchu v úrovni podlahy. Pro novou, elegantní estetiku, pro neomezenou volnost pohybu a optimální komfort při stání.
CONOFLAT zaručuje nejen exkluzivní potěšení ze sprchování, hodí se kvůli stejnému designovému konceptu perfektně i k vaně CONODUO.
Řada AVANTGARDE:Avantgarde klade důraz především na eleganci a propojení nejlepších materiálů s tvary, které hledí do budoucnosti. Naše nabídka řady Avantgarde splní i nejnáročnější požadavky. Nechte se inspirovat našimi dokonalými řešeními, které z vaší koupelny vytvoří váš osobní podpis.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 46.6 kg |
| EAN: | 4001112842232 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Conoflat |
| Tvar vaničky: | obdélníkové |
| Vybavení: | podpěry nutné dokoupit zvlášť,bez sifonu,včetně podpěr |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Hloubka: | 11 cm |
| Délka: | 160 cm |
| Šířka: | 100 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
