Kaldewei Conoflat 856-2 obdélníková sprchová vanička 90x150 cm, celoplošný Antislip, Perl-Effekt, polystyrénový nosič, bílá (467235043001)
Kód: M37648Detailní popis produktu
Sprchová vanička Kaldewei CONOFLAT, smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm, model č. 856-2,90 x 150 cm, hmotnost: 36 kg, barva: bílá, vnější tvar: obdélníkový, středový odtok: O 12 cm, odtoková souprava KA 120 se čtvercovým, smaltovaným krytem
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Série CONOFLATCONOFLAT nabízí extrémně plochý design bez hrany přes níž by bylo možné zakopnout. Smaltovaný kryt odtoku zapadá zcela bez přechodu do povrchu v úrovni podlahy. Pro novou, elegantní estetiku, pro neomezenou volnost pohybu a optimální komfort při stání.
CONOFLAT zaručuje nejen exkluzivní potěšení ze sprchování, hodí se kvůli stejnému designovému konceptu perfektně i k vaně CONODUO.
Řada AVANTGARDE:Avantgarde klade důraz především na eleganci a propojení nejlepších materiálů s tvary, které hledí do budoucnosti. Naše nabídka řady Avantgarde splní i nejnáročnější požadavky. Nechte se inspirovat našimi dokonalými řešeními, které z vaší koupelny vytvoří váš osobní podpis.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdelníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 41.2 kg |
| EAN: | 4001112849309 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Conoflat |
| Tvar vaničky: | obdélníkové |
| Vybavení: | bez sifonu |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Hloubka: | 11 cm |
| Délka: | 150 cm |
| Šířka: | 90 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
