Kaldewei Conoflat 783-1 čtvercová sprchová vanička 90x90 cm, celoplošný Antislip, bez polystyrénového nosiče, bílá (465330020001)
Kód: M37304Detailní popis produktu
Sprchová vanička Kaldewei CONOFLAT, smaltovaná ocel 3,5 mm, vyrobená z oceli 2,9 mm
+/- 0,14 mm, model č. 783-1, 90 x 90 cm, hmotnost: 21 kg, barva: bílá, vnější tvar: čtvercový, středový odtok: O 12 cm, odtoková souprava KA 120 se čtvercovým, smaltovaným krytem
Vanové nožičky a vanový sifon nejsou součástí dodávky.
Série CONOFLATCONOFLAT nabízí extrémně plochý design bez hrany přes níž by bylo možné zakopnout. Smaltovaný kryt odtoku zapadá zcela bez přechodu do povrchu v úrovni podlahy. Pro novou, elegantní estetiku, pro neomezenou volnost pohybu a optimální komfort při stání.
CONOFLAT zaručuje nejen exkluzivní potěšení ze sprchování, hodí se kvůli stejnému designovému konceptu perfektně i k vaně CONODUO.
Řada AVANTGARDE:Avantgarde klade důraz především na eleganci a propojení nejlepších materiálů s tvary, které hledí do budoucnosti. Naše nabídka řady Avantgarde splní i nejnáročnější požadavky. Nechte se inspirovat našimi dokonalými řešeními, které z vaší koupelny vytvoří váš osobní podpis.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtvercové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 21.6 kg |
| EAN: | 4001112755723 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Conoflat |
| Tvar vaničky: | čtvercové |
| Vybavení: | podpěry nutné dokoupit zvlášť,bez sifonu |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Hloubka: | 3,2 cm |
| Délka: | 90 cm |
| Šířka: | 90 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
