Kaldewei Classic Duo Oval 113 vana 170x75 cm, Antislip, Perl-Effekt, bílá (291430003001)
Kód: M34874Detailní popis produktu
Vana Classic Duo Oval
- model: 113
- barva: bílá
- s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- s protiskluzovou úpravou Antislip
- rozměr: 170x75x43 cm (d-š-h)
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- vyrobeno z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- hmotnost: 45 kg
- objem: 194 l
- oválný vnější tvar
- dvě identické zádové části
- středový odpad, průměr 52 mm
- dvoumístná
Vanové nožičky a sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oválné a kulaté vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 44.2 kg |
| EAN: | 4001112732854 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Classic Duo Oval |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | oválná |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Objem: | 194 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
