Kaldewei Classic Duo Oval 111 oválná vana 180x80 cm, Antislip, Perl-Effekt, bílá (291230003001)
Kód: M34860Detailní popis produktu
Vana Classic Duo Oval
- model: 111
- barva: bílá
- s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- s protiskluzovou úpravou Antislip
- rozměr: 180x80x43 cm (d-š-h)
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- vyrobeno z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- hmotnost: 50 kg
- objem: 228 l
- oválný vnější tvar
- dvě identické zádové části
- středový odpad, průměr 52 mm
- dvoumístná
Vanové nožičky a sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oválné a kulaté vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 49.7 kg |
| EAN: | 4001112669211 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Classic Duo Oval |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | oválná |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 228 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
