Kaldewei Classic Duo 114 obdélníková vana 190x90 cm, celoplošný Antislip, Perl-Effekt, bílá (291534013001)
Kód: M34882Detailní popis produktu
Vana Classic Duo Oval
- model: 114
- barva: bílá
- s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- s protiskluzovou úpravou celoplošný Antislip
- rozměr: 190x90x43 cm (d-š-h)
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- vyrobeno z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- hmotnost: 62 kg
- objem: 283 l
- obdélníkový vnější tvar
- dvě identické zádové části
- středový odpad, průměr 52 mm
- dvoumístná
Vanové nožičky a sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 61.1 kg |
| EAN: | 4001112737798 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Classic Duo |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 190 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Objem: | 283 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
