Kaldewei Centro Duo Oval 128 vana 180x80 cm, Antislip, Perl-Effekt, bílá (282830003001)
Kód: M34930Detailní popis produktu
Vana Centro Duo Oval
- model: 128 s antislipem
- rozměr: 180x80x47 cm (d-š-h)
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- hmotnost: 53 kg
- objem: 195 l
- barva: bílá s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- oválný vnitřní tvar
- dvě identické zádové části
- středový odpad, průměr 52 mm
- smaltovaný kryt přepadu v barvě vany
Vanové nožičky a sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oválné a kulaté vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 53 kg |
| EAN: | 4001112822920 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Centro Duo Oval |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová,pro snadnou údržbu |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | oválná |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 47 cm |
| Objem: | 195 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
