Kaldewei Centro Duo Oval 127 vana 170x75 cm, Antislip, bílá (282730000001)
Kód: M34915Detailní popis produktu
Vany Centro Duo Oval se vyznačují purismem a strohou elegancí. Základní oválný tvar s mimořádnou hloubkou, dvě šikmé zádové plochy a středový odtok se postarají o to, že se lze zvláště příjemně a pohodlně koupat i ve dvou. Vany společnosti Kaldewei jsou vyrobené v Německu, z vysoce odolného materiálu. Jedná se o kombinaci oceli a skla, která vyniká svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Díky chemickému a tepelnému zatížení nabízí skvělý vzhled.
Specifikace
- model: 127 s antislipem
- rozměr: 170x75x47 cm (d-š-h)
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- hmotnost: 49 kg
- objem: 156 l
- barva: bílá
- oválný vnitřní tvar
- dvě identické zádové části
- středový odpad, průměr 52 mm
- smaltovaný kryt přepadu v barvě vany
- vanové nožičky a sifon nejsou součástí dodávky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oválné a kulaté vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 48.3 kg |
| EAN: | 4001112822876 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Centro Duo Oval |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | oválná |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 47 cm |
| Objem: | 156 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
