Kaldewei Centro Duo 1 137 vana, pravá, 180x80 cm, Perl-Effekt, bílá (283700013001)
Kód: M34984Detailní popis produktu
Vany Centro Duo 1 se vyznačují purismem a strohou elegancí. Základní oválný tvar s mimořádnou hloubkou, dvě šikmé zádové plochy a středový odtok se postarají o to, že se lze zvláště příjemně a pohodlně koupat i ve dvou. Vany společnosti Kaldewei jsou vyrobené v Německu, z vysoce odolného materiálu. Jedná se o kombinaci oceli a skla, která vyniká svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Díky chemickému a tepelnému zatížení nabízí skvělý vzhled.
Specifikace
- model: 137
- vnější tvar s pravým zakulaceným rohem
- rozměr: 180x80x47 cm (d-š-h)
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- hmotnost: 56 kg
- objem: 195 l
- barva: bílá s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- oválný vnitřní tvar
- dvě identické zádové části
- středový odpad, průměr 52 mm
- smaltovaný kryt přepadu v barvě vany
Vanové nožičky a sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 55.6 kg |
| EAN: | 4001112821756 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Centro Duo 1 |
| Speciální povrchová úprava: | pro snadnou údržbu |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | asymetrická |
| Umístění: | rohová pravá |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 46 cm |
| Objem: | 195 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
