Kaldewei Centro Duo 1 129 vana, levá, 170x75 cm, Perl-Effekt, bílá (282900013001)
Kód: M34937Detailní popis produktu
Vany Centro Duo se vyznačují purismem a strohou elegancí. Základní oválný tvar s mimořádnou hloubkou, dvě šikmé zádové plochy a středový odtok se postarají o to, že se lze zvláště příjemně a pohodlně koupat i ve dvou. Vany společnosti Kaldewei jsou vyrobené v Německu, z vysoce odolného materiálu. Jedná se o kombinaci oceli a skla, která vyniká svou pevností, vysokou zatížitelností, robustností a tvarovatelností. Díky chemickému a tepelnému zatížení nabízí skvělý vzhled.
Specifikace
- model: 129
- s levým zakulaceným rohem
- rozměr: 170x75x47 cm (d-š-h)
- materiál: smaltovaná ocel 3,5 mm
- hmotnost: 53 kg
- objem: 156 l
- barva: bílá s povrchovou úpravou Perl-Effekt
- oválný vnitřní tvar
- dvě identické zádové části
- středový odpad, průměr 52 mm
- smaltovaný kryt přepadu v barvě vany
Vanové nožičky a sifon nejsou součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 52.6 kg |
| EAN: | 4001112821657 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Centro Duo 1 |
| Speciální povrchová úprava: | pro snadnou údržbu |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | asymetrická |
| Umístění: | rohová levá |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 47 cm |
| Objem: | 156 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
