Kaldewei Asymmetric Duo 740 obdélníková vana 170x80 cm, celoplošný Antislip, bílá (274034010001)
Kód: M37117Detailní popis produktu
Obdélníková vana Asymmetric Duo
- model: 740
- barva: bílá
- materiál: smaltovaná ocel
- s protiskluzovou úpravou celoplošný Antislip
- objem: 193 l
- rozměr: 170x80x42,5 cm (d-š-h)
- vyrobená z oceli 2,9 mm +/- 0,14 mm
- boční přepad
- středový odpad
- průměr odpadu: 52 mm
- obdélníkový vnější tvar
- vana se dvěma identickými zádovými částmi
- odkládací plocha použitelná k sezení nebo k umístění armatur na okraj vany
- s obdélníkovým smaltovaným krytem odpadu a chromovaným ovládáním
- dvoumístná
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické vany |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 49.2 kg |
| EAN: | 4001112804506 |
| Značka: | Kaldewei |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | smaltovaná ocel |
| Designová série: | Asymmetric Duo |
| Speciální povrchová úprava: | protiskluzová |
| Vlastnosti: | pro 2 osoby |
| Tvar vany: | obdélníková |
| Umístění: | k zabudování |
| Umístění odpadu: | uprostřed |
| Délka: | 170 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Hloubka: | 42,5 cm |
| Objem: | 193 l |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
