Geberit iCon Závěsné WC se sedátkem SoftClose, TurboFlush, Rimfree, matná bílá (503.046.JT.1)
Kód: M190563Detailní popis produktu
Série Geberit iCon:
Přímý design, čisté linie a přitom tak flexibilní - to je řada kompletních koupelen Geberit iCon. Rozsáhlý program keramického a koupelnového nábytku v moderním stylu tvarů poskytuje maximální volnost architektonického řešení a přesvědčuje působivou schopností změny. Pro stejně mnohostranné lidi.
Vnitřní geometrie TurboFlush
Po otevření víka nastává okamžik, kdy se odhalí asymetrická vnitřní geometrie keramického WC, který je zcela bez okrajů. Spolu s inovativní technologií splachování TurboFlush je zaručeno důkladné a velmi tiché spláchnutí keramického spotřebiče. Při splachování WC proudí voda bočně do keramiky a spirálovitě protéká jejím vnitřkem. Díky optimalizovanému způsobu vedení proudu vody minimalizuje technologie TurboFlush množství čištění.
Vynikající výkon splachování
V kombinaci se splachovací nádržkou Geberit poskytuje keramický WC spotřebič Geberit vynikající splachovací výkon, který je až desetkrát lepší, než je standardně požadováno. Optimalizovaná geometrie splachování a hydraulika jsou jen dva z mnoha způsobů, jak toho dosáhnout.
Sada závěsného WC s hlubokým splachováním
- Barva: matná bílá
- Materiál: sanitární keramika
- Rozměry: 353 x 335 x 530 mm
- Pro splachovací nádržky pod omítku
- Pro tlakové splachovače
- Závěsná
- WC s hlubokým splachováním
- WC keramika bez splachovacího okraje se splachovací technologií TurboFlush
- Jednoduché připevnění pomocí Easy Fast Fixing (typ EFF3)
- Typ 1, objem velkého spláchnutí 6 / 5 / 4 l, podle EN 997
- Upevňovací závěsy QuickRelease, uzamykatelné
- Typ 2 podle EN 997
- Splachuje se 4 l
- Uzavřený tvar
- Skryté upevnění seshora
- Zadní odpad
- WC sedátko z duroplastu
- Technologie SoftClose - plynulé sklápění
- Překrývající WC víko
- WC sedátko s upevňovacími závěsy EasyMount
Rozsah dodávky:
- WC keramika
- WC sedátko
- Upevňovací materiál
Nutné dokoupit zvlašť:
- podomítková nádržka
- splachovací tlačítko
- vyrovnávací hmota nebo protihluková páska
- viz. PŘÍSLUŠENSTVÍ
UPOZORNĚNÍ: Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti při přepravě k Vám může být tento produkt doručen v náhradním balení namísto originálního.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 23.44 kg |
| EAN: | 4064746019838 |
| Značka: | GEBERIT |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | iCon |
| Odpad: | vodorovný |
| Typ: | závěsný |
| Tvar: | oblý |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu,skryté upevnění (kapotovaný) |
| Technologie a typ splachování: | hluboké,bez splachovacího kruhu |
| Vybavení: | včetně sedátka se SoftClose |
| Šířka: | 35,5 cm |
| Délka: | 53 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
