Geberit iCon závěsné WC 35,5x49 cm, hluboké splachování, uzavřený tvar, zkrácené vyložení, Rimfree, sedátko EasyMount, bílá mat (503.049.JT.1)
Kód: M187667Detailní popis produktu
Účel použití
- Pro splachovací nádržky pod omítku
- K osazení v malých koupelnách a WC pro hosty
- Pro tlakové splachovače
Vlastnosti
- Závěsná
- WC s hlubokým splachováním
- WC keramika bez splachovacího okraje se splachovací technologií TurboFlush Jednoduché připevnění pomocí Easy Fast Fixing (typ EFF3)
- Typ 1, objem velkého spláchnutí 6 / 5 / 4 l, podle EN 997
- Upevňovací závěsy QuickRelease, uzamykatelné
- Typ 2 podle EN 997
- Splachuje se 4 l
- Uzavřený tvar
- Skryté upevnění
- Zkrácené vyložení
- WC sedátko z Duroplastu
- Překrývající WC víko
- WC sedátko s upevňovacími závěsy EasyMount
Technické údaje
- Materiál Sanitární keramika
Rozsah dodávky
- WC keramika
- WC sedátko
- Upevňovací materiál
UPOZORNĚNÍ: Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti při přepravě k Vám může být tento produkt doručen v náhradním balení namísto originálního.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná WC |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 22.8 kg |
| EAN: | 4064746019883 |
| Značka: | GEBERIT |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | iCon |
| Odpad: | vodorovný |
| Typ: | závěsný |
| Tvar: | oblý |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu,skryté upevnění (kapotovaný) |
| Technologie a typ splachování: | hluboké,se splachovacím kruhem |
| Vybavení: | včetně sedátka |
| Šířka: | 35,5 cm |
| Délka: | 49 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
