Geberit iCon umyvadlo 75x48,5 cm, s otvorem pro baterii, s přepadem, bílá (124075000)
Kód: M71996Detailní popis produktu
Série Geberit iCon:
Přímý design, čisté linie a přitom tak flexibilní - to je řada kompletních koupelen Geberit iCon. Rozsáhlý program keramického a koupelnového nábytku v moderním stylu tvarů poskytuje maximální volnost architektonického řešení a přesvědčuje působivou schopností změny. Pro stejně mnohostranné lidi.
Technické údaje:
- Materiál: Jemný žáruvzdorný jíl
Vlastnosti:
- Možnost kombinace se skříňkou pod umyvadlo
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 23 kg |
| EAN: | 4022009304336 |
| Značka: | GEBERIT |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | jemný žáruvzdorný jíl |
| Designová série: | iCon |
| Typ umyvadla: | závěsné,do nábytku |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 75 cm |
| Hloubka: | 48,5 cm |
| Výška: | 15,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
