Geberit Acanto umyvadlo 120x48 cm, 2x otvor pro baterii, s přepadem, KeraTect, bílá (501.880.00.2)
Kód: M178629Detailní popis produktu
V ucelené koupelnové sérii Geberit Acanto se snoubí přímočarý design s organickými tvary a chytrými detaily, se kterými je snadné přizpůsobit každou koupelnu na míru individuálním potřebám a přáním zákazníka. Modulární charakter koupelny Acanto dokáže držet krok i s velmi osobitým životním stylem.
Umyvadla nabízí širokou odkládací plochu, závěsné skříňky jsou k dispozici se zrcadlem uvnitř, případně s LED osvětlením, skříňky s bohatým úložným prostorem skvěle sedí pod umyvadlo.
Vlastnosti:
- Lze kombinovat se skříňkou pod umyvadlo
Rozsah dodávky:
- Umyvadlo
UPOZORNĚNÍ: Upevňovací materiál, odpadová souprava, umyvadlová baterie, výpusť, kotvící materiál a skříňka pod umyvadlo nejsou standarní součástí dodávky a je nutno je dokoupit samostatně. Kompatibilní modely naleznete v Souvisejících produktech.
Nutné dokoupit zvlášť:
- upevňovací materiál
- odtoková souprava (sifon + výpust)
- skříňka pod umyvadlo (volitelné)
- viz PŘÍSLUŠENSTVÍ
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 27.63 kg |
| EAN: | 4025410895622 |
| Značka: | GEBERIT |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | jemný žáruvzdorný jíl |
| Designová série: | Acanto |
| Typ umyvadla: | závěsné,do nábytku |
| Instalace: | nástěnné,do nábytku |
| Otvor pro baterii: | 2 otvory |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | s povrchovou úpravou pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 120 cm |
| Hloubka: | 48 cm |
| Výška: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
