Duravit Vero umývátko 45x35 cm, přepad, otvor pro baterii, bílá (0704450000)
Kód: M74293Detailní popis produktu
Závěsné umývátko
- barva bílá
- materiál sanitární keramika
- rozměry 450 x 350 x 160 mm
- materiál sanitární keramika
- spodní strana glazovaná
- s otvorem pro umyvadlovou baterii
- instalace zavěšením na stěnu nebo usazením na skříňku
Ilustrativní fotografie, baterie není součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umývátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| EAN: | 4021534317392 |
| Značka: | Duravit |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | keramika |
| Designová série: | Vero |
| Typ umyvadla: | umývátko |
| Instalace: | nástěnné |
| Otvor pro baterii: | uprostřed |
| Přepad: | s přepadem |
| Speciální vlastnosti: | bez povrchové úpravy pro snadnou údržbu |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Výška: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
